І ось ми з Колєю знову їдемо в Карпати. Але вже з іншою метою – покататися на лижах у Буковелі в оксамитовий сезон, насолодитися свіжим повітрям і прекрасними видами гір. Ми любимо гори і кожен раз дивуємося їхній красі, начебто щоразу бачимо їх вперше. Тут відчувається неймовірно сильна енергетика та натхнення.
У Буковелі дуже добре розвинена інфраструктура: числені кафе, ресторани біля кожного підйомника. Разом з тим, варто бути готовим до того, що ціни всюди будуть високими в порівнянні з іншими гірськолижними курортами України.
Хто трохи втомився від інтенсивного катання на лижах, може відвідати водний комплекс “Вода”, розташований неподалік 15-го підйомника.
Також можна порелаксувати в басейні та спа-центрі готелю Radisson (поряд 7-им підйомником).
Станом на січень 2023 року в Буковелі нараховувалося більше 75 км трас різних рівнів складності.
(Карта трас 2023 року)
За 4 дні ми встигли обкатати всі сині траси та трохи червоних.
Зі скі-пасами можливі різні комбінації: можна купувати на один чи два підйоми, на півдня, на нічне катання та цілий день. Інколи було вигідніше брати скі-паси на цілий день, іноді на півдня+нічне катання. Тому треба порівнювати та дивитись по власним потребам.
Можна на місці арендувати лижне спорядження для катання. Наприклад, ми жили в селищі Микуличин і в оксамитовий сезон тут повне спорядження коштувало близько 90 грн в день. Але ми їздили зі своїм спорядженням.
Це був мій перший досвід поїздки на гірськолижний курорт. До цього каталася тільки на Протасовому Яру в Києві. Тому було трохи хвилююче: все-таки гори, багато учасників лижного та сноуборд-руху. Але завдяки технічній та психологічній підтримці Колі все пройшло успішно.
8 березня на найвищій вершині Буковеля – горі Довгій (1370 м) ми урочисто випили “келих” глінтвейну, щоб відсвяткувати 8 березня та відправились у свій останній лижний спуск в цьому сезоні.
Ця поїздка була чудовим та найкращим подарунком на 8 Березня. Дякую тобі, Коханий!
Автор (с): Ірина Мельник
Фото (с): Микола Мельник