Костел Святого Миколая – будинок органної музики в Києві, Україна

Київ, Костьол Святого Миколая, Україна

Костел Святого Миколая (будинок органної музики) – відмінне місце для проведення вашого культурного дозвілля.

Для мене цей костел – особливе місце, де відчувається неймовірна атмосфера спокою та затишку. Я багато разів бувала на концертах органної музики у Костьолі Святого Миколая. Тоді ще я не знала, що зовсім поряд з костьолом працює мій майбутній чоловік. Можливо ще й через те мене так притягувало до себе це місце. Костьол для мене – таке собі місце точки опори, де почуваєшся в безпеці, і де виникає незбагнене почуття того, що все буде добре і що попереду щасливе майбутнє.

Римо-католицький костел Святого Миколая був збудований у неоготичному стилі у 1909 році за проектом архітектора Городецького.

З 1980 року в костелі проводяться концерти за участю талановитих виконавців на таких інструментах як орган, скрипка, віолончель, фортепіано.

Найголовніший інструмент – орган, який стоїть у самому центрі костьолу.

Тут виконуються твори найвідоміших класичних композиторів: Ференца Ліста, Йоганна Себастіана Баха, Вольфганга Амадея Моцарта, Людвіга ван Бетховена, Антоніо Вівальді.

Київ, Костьол Святого Миколая, УкраїнаПід час концерту перед очима ніби пролітає все життя. Думаєш про те, що було, що є і що буде, мрієш про світле майбутнє. Відчувається незбагнене натхнення та радість. Похід на концерт органної музики – незамінна духовна їжа.

Вдень усередині костелу можна спостерігати за тим, як крізь строкаті вітражі пробиваються промені світла, що додає інтер’єру надзвичайної магії.

Київ, Костьол Святого Миколая, Україна

На сайті костьолу ви зможете побачити розклад концертів та забронювати квиток.

Також проводяться весільні церемонії.

Автор (с): Ірина Мельник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.